Продаж та оренда обладнання для зрубування оголовків паль

До початку будівництва необхідно провести випробування свай, інакше можуть бути неприємні наслідки. Компанія ТОВ «Відстрой» пропонує цю послугу по доступній ціні. Звернутися можна по телефону 097 026-45-25 або 067 431-30-37. Також по цім номерам надаються безкоштовні консультації.

Етапи статичного та динамічного випробування паль

Якщо клієнт замовляє статичне випробування паль, вартість послуги буде дещо більшою, але ця технологія дає змогу максимально наближено зімітувати навантаження, яке споруда буде витримувати в процесі експлуатації. Застосовуються анкерні пальові стовпи:

  • Спочатку скидаються показники вимірювальних приладів.
  • Потім за допомогою домкрату на конструкції подають стартове навантаження.
  • Навантаження другого рівня надається тільки після того, як паля стабілізується – припиниться самостійне занурення у глибину (не більше 0,1 мм на протязі 30 хвилин). Але час стабілізації може збільшуватись в залежності від ґрунту. На піску – 1 година, на глині – 2.
  • Коли занурення зупиниться, знімають дані приладів.
  • Далі на опорний елемент подають навантаження другого рівня.
  • Операція повторюється потрібну кількість разів у відповідності з програмою випробувань.

В кінці складається звіт, який отримує замовник.

Ціна на динамічні випробування паль більш доступна. Наші фахівці виїдуть на будівельний майданчик, проведуть всі необхідні роботи та видадуть результати в день замовлення.

У вільному падінні на вбитий пальовий стовп скидають молот. В робочому режимі відстежуються зміни в поведінці конструкції. Визначаються несучі шари ґрунту. Оцінюється несучі властивості палі. Встановлюються слабкі ділянки території, відведеної під облаштування фундаменту. Складається графічний звіт, який демонструє зміни пальового стовпа в залежності від навантажень.

Випробування паль виконує підрядна організація ТОВ "Основа-спецбуд". Між установкою та палею встановлюється еталонний домкрат за допомогою якого ступінчасто змінюється навантаження, при цьому виконуються заміри величини переміщення палі.

Технологічна карта процесу передбачає 3 етапи:

  • Перевірка ґрунту на неоднорідність. Робляться розрахунки глибини, на яку занурились ті залізобетонні конструкції, що вже встановлені.
  • Робляться підрахунки кількості ударів молота, потрібних для заглиблення опорного елемента на 1 метр. Коли паля доходить до останнього метру, рахуються удари на кожні 10 см. При використанні вібраційній установки йде вимірювання часу, потрібного на 1 метр занурення.
  • Потім з/б палі дають відпочити і проводять фінішний тест. Його показники вважаються більш достовірними.

Вартість послуги випробування паль

Скільки коштує випробування, залежить від того, яку технологію ви оберете – динамічну чи статичну. Також на ціні відобразиться об’єм роботи. Дзвоніть нашому консультанту та отримуйте відповіді на всі запитання.

Відділ продажу, оренди:

+38 (097) 026-45-25,

+38 (067) 431-30-37

All rights reserved ©
Development «Webhit»