Продаж та оренда обладнання для зрубування оголовків паль

 

Компанія Відстрой представляє продукцію власного виробництва.

Всі механізми і агрегати пройшли тестування і перевірку, мають гарантійний термін експлуатації.

 

Обладнання для зрубування оголовків паль Kross-350

 

За допомогою професійного обладнання Kross-350, , зрізання оголовків паль ведеться швидко і обережно. Процес передбачає навішування устаткування на рукоять екскаватора або крана, після чого обладнання насаджується на оголовок палі, і з чотирьох сторін здавлює його, дроблячи спеціальними частинами. При цьому арматурний каркас не деформується, а роздроблені частини бетону залишаються в корпусі установки, мають невелику фракцію, і можуть переноситися для складування. Часто такі відходи застосовують для підсипки території або для обладнання ростверку.

Серед доступних методів зрубування паль під ростверк така технологія є найбільш прийнятною за швидкістю, якістю роботи, чистотою і витратами. Основна вимога - можливість під'їзду екскаватора або крана до котловану і пальового поля, що вирішується організацією поетапного забивання паль і зрізання їх оголовків. 

Універсальна установка для зрубування оголовків паль Kross-350 забезпечує виконання робіт при високій щільності розміщення паль і підходить для всіх типів пальових полів.

 

 

Продаж обладнання Kross-350

з гарантійним терміном експлуатації 1 рік.

 

Оренда обладнання Kross-350

+38 (097) 026-45-25,

+38 (067) 431-30-37

 

Переваги обладнання для зрубування оголовків паль Kross-350:

 

  • Економія часу і трудових ресурсів - зрізання оголовка палі виконується за 1-2 хвилини. За допомогою однієї установки, екскаватора або крана, машиніста та коректувальника можна обробити пальове поле на 300 паль за 1 робочу зміну.
  • Концепція склянки дозволяє дробити високі оголовки і стягувати бетон з арматурного каркаса. При цьому обладнання точно і легко фіксується на оголовку.
  • Нижня "спідниця" установки забезпечує зручність насадки обладнання на палю, а також утримання і вивантаження залишків в потрібному місці.
  • Відходи оголовків - подрібнені частини бетону утилізувати набагато простіше, ніж важкі цільні шматки, які потребують додаткового подрібнення після зрубування. Шматки арматури можна використовувати в ростверку.
  • Робоча висота відміряється від рівня грунту і немає необхідності обкопувати кожну з паль.
  • Для фіксації з’єднувальних рукавів після роботи передбачені кріплення, що полегшують транспортування обладнання.
All rights reserved ©
Development «Webhit»