Продаж та оренда обладнання для зрубування оголовків паль

«Відстрой» - молода компанія, що стрімко розвивається і чудово поєднує два напрямки-металообробка та виробництво будівельного обладнання.

Розуміючи, що будівництво - це складний і відповідальний процес, ми виробляємо наше обладнання з думкою про те, як полегшити працю на будівельному майданчику, але в той же час зробити його високоякісним і продуктивним.

Завдання нашої компанії полягає в тому, щоб клієнти відчували себе впевнено, знаючи, що довірилися команді надійних і досвідчених професіоналів. Ми за стратегічне партнерство. Інтереси клієнта понад усе. Тому будь-яке обладнання ви можете протестувати у нас на виробництві в зручний для вас час.

Пропонуємо вашій увазі дробильне обладнання для зрубування паль Kross-350. Устаткування для зрубування паль дозволяє швидко, безпечно і обережно роздрібнити і зняти оголовок палі заввишки до 1,5 м, економлячи при цьому ваш час, робочу силу і гроші.

Компанія "Відстрой"  реалізує і здає в оренду обладнання для згинання та різання арматури власного виробництва, займається ремонтом і виготовленням запчастин до даного устаткування.

 

«Відстрой» надає різні послуги з металообробки. Сам процес металообробки полягає в зміні характеристик, розміру і якості металу або металевих виробів. Готовим деталям може надаватись будь-яка бажана форма або розмір, завдяки кільком способам обробки. Наше підприємство має в своєму арсеналі комплекс верстатів і устаткування для обробки металу, які зможуть здійснити будь-яке замовлення по виготовленню високоякісних виробів і обробці деталей будь-якої складності.

 

All rights reserved ©
Development «Webhit»