Продаж та оренда обладнання для зрубування оголовків паль

Компанія Відстрой надає ряд послуг:

 

Гарантійне обслуговування обладнання для зрубування оголовків паль Kross-350 (термін - 1 рік з моменту продажу) - безкоштовно.

 

Токарні роботи передбачають токарну обробку металу обертальною різкою (циліндр і конус). Обробляються внутрішні і зовнішні поверхні, виконується торцювання, відрізання, видалення фасок, видалення галтелів. Також за допомогою токарних верстатів виконується прорізання канавок, різьблення всередині і зовні виробів. Розмір деталей: діаметр до 400 мм і довжина до 3,5 м.

Технічне обслуговування обладнання для зрубування оголовків паль Kross-350 після закінчення гарантійного терміну - оплата за фактом виконання робіт.

 

Фрезерні роботи – фрезерування металу виконується на спецобладнанні за допомогою ріжучих фрез, прикріплених на валу верстатів. Використовується для забезпечення високої точності обробки металу порівняно з литтям. Деталь виставляється під потрібним кутом і напрямком, нерухомо закріплюється в робочій зоні. Фрезерне обладнання легко знімає з поверхні надлишки металу, забезпечує високу якість роботи.

Виготовлення та заміна запасних частин для Kross-350 (пальців, втулок, рукавів високого тиску, вузлів сполучення і кріплення) - повне розбирання обладнання, заміна зношених деталей і механізмів, збирання та налаштування.

 

Нарізання зубців –  точна нарізка різних шестерень (в т.ч. конічних), зубців, зірочок, черв'ячних коліс, черв'яків з використанням фрезерних і довбальних верстатів.

Ремонт згинальних і рубочних верстатів. Кваліфікований оперативний ремонт забезпечує відновлення, шліфування, шабровку станин, кареток, деталей і поверхонь обладнання.

 

 

 

 Майстри нашого підприємства є фахівцями у виробництві запасних частин для обладнання та виконання фрезерних і токарних робіт, а також у різанні і згинанні металу.

 

При зупинці устаткування важливо не тільки визначити причину поламки, а й усунути її. Час в цьому питанні має визначальне значення, тому що кожен день зупинки будівництва коштує дорого. Наші фахівці точно діагностують проблему, визначать необхідність капітального або поточного ремонту, виготовлять деталі і проведуть складання агрегатів. Після чого обладнання буде налаштоване і повернуто в працездатний стан. 

 

All rights reserved ©
Development «Webhit»